POLECANI SPECJALIŚCI


Coachingowe Love

Monika
Trocha


Monika Trocha - Coachingowe Love - wychowanie bezwarunkowe

WIĘCEJ INFORMACJI

Psycholog, Terapeuta, Psychodietetyk

Magdalena
Stadnyk – FrąckiewiczWIĘCEJ INFORMACJI

Fizjoterapeuta

Łukasz
Kusowski


Łukasz Kusowski

WIĘCEJ INFORMACJI

Trener personalny

Wojtek UrbańskiWIĘCEJ INFORMACJI

SeksMisja z Psychologiem

Agnieszka MaliszewskaWIĘCEJ INFORMACJI

Coachingowe Love – wychowanie bezwarunkowe

Monika Trocha

Ta od “niegrzecznych“ dzieci
Mam na imię Monika i pomagam matkom w akceptacji trudnych emocji własnych i tych dziecięcych. Skupiam się na modyfikacji zachowań (np. agresji) i form przekazywania informacji o tym co czujemy. Jestem szaloną pedagożką, trenerką umiejętności społecznych, coachem rodzicielskim i mamą dwóch synów, która łączy dwie miłości rodzicielską i zawodową, dzięki czemu wiem co to znaczy prosić o coś dziesięć razy bez efektu i aktywnie poszukiwać rozwiązań.

Rozkładam wszelkie bunty i histerie na czynniki pierwsze i sprawdzam czego małemu człowiekowi brakuje, z jakiego powodu sięga po skrajne zachowania. Uczę pytać, słuchać, skreślam ze słownika „polecenia”, „nakazy”, „systemy kar i nagród”. Robię to z miłości do dzieci.

Rodzice, z którymi pracuję to osoby , które poszukują partnerstwa i szacunku w relacji z dzieckiem.

Zainspirowana własnym treningiem rodzicielskim, który prowadzę każdego dnia pod własnym dachem z dwoma synami i czasem z mężem:) poprowadzę was od podstaw, krok po kroku jak to wszystko ogarnąć i cieszyć się tym co najcenniejsze – „wartościowym człowiekiem, z przydatnym plecakiem doświadczeń”!


Monika Trocha - Coachingowe Love - wychowanie bezwarunkowe


Psycholog, Terapeuta, Psychodietetyk

Magdalena Stadnyk – Frąckiewicz

Z wykształcenia jestem psychologiem, absolwentką jednolitych studiów magisterskich Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Na co dzień pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Solution Focused Brief Therapy). Posiadam certyfikat TSR I i II stopnia. Swoją pracę poddaję superwizji. W pracy pomaga mi również wiedza zdobyta na Studiach Podyplomowych z zakresu Psychologii Klinicznej, Psychodietetyki czy Terapii Poznawczo – Behawioralnej.

Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Każdą osobę traktuję indywidualnie skupiając się na mocnych stronach. Zapraszam do kontaktu nie tylko wtedy gdy potrzebujesz motywacji by wprowadzić i utrzymać zmiany związane z odżywianiem, ale również gdy borykasz się z obniżonym nastrojem, zaburzeniami odżywiania lub chcesz pokonać trudności i poprawić jakość życia poprzez szukanie nowych możliwości.

Będę towarzyszyć Ci w poszukiwaniu rozwiązania pasującego najbardziej do Twojej osoby!Fizjoterapeuta

Łukasz Kusowski

Jestem magistrem fizjoterapii. Na co dzień pracuję w Centrum Pomocowym Caritas im. św. Jana Pawła ll w Gdańsku. Prowadzę również własną praktykę w ramach której współpracuję z wieloma fundacjami dziecięcymi oraz ośrodkami dla osób z niepełnosprawnością.
Jestem uczestnikiem licznych kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii dzieci oraz dorosłych. Obecnie jestem studentem Akademii Osteopatii w Poznaniu

Przyjmuję w soboty i niedziele – zapraszam do gabinetu w Dworku Uphagena, ul. Piecewska 27
Umawianie wizyt: 516-106-359


Łukasz Kusowski


Trener personalny

Wojtek Urbański

Jestem trenerem personalnym oraz instruktorem sportów siłowych. Swoją wiedzę zdobywałem na licznych kursach dotyczących sportów siłowych jak i sylwetkowych, które pozwoliły mi na rozpoczęcie zdobywania doświadczenia jako trener personalny. Swoją przygodę rozpocząłem na zachodzie Polski, w Zielonej Górze, w której przez dwa lata pomagałem podopiecznym kształtować sylwetkę i poprawiać kondycję fizyczną. Wzbogacając swój warsztat wyjechałem do Holandii, gdzie przez blisko rok rozwijałem swoje umiejętności treningowe oraz językowe pracując na siłowni w Hadze.
Od półtora roku spotkać możecie mnie w sieci siłowni Calypso w Trójmieście – tu realizuję się w swojej pracy oraz hobby. Pomagam w zadbaniu o ciało oraz zmianie życia na lepsze. Udowadniam także, że przy odpowiednim nakładzie pracy można osiągnąć założone cele.

Aktualnie, na stałe, pracuję w siłowni Calypso w Galerii Morena – tu prowadzę treningi indywidualne, dbając o to, aby przynosiły zamierzone efekty, przy jednoczesnym dopasowaniu do danej osoby. Uważam, że ćwiczenia stanowią idealne uzupełnienie diety, niezależnie od obranego celu. Jestem do dyspozycji każdego dnia tygodnia.SeksMisja z Psychologiem

Agnieszka Maliszewska

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, po których, kontynuując swój romans z wiedzą, ukończyłam szkołę treningu i rozwoju osobistego, seksuologię kliniczną, studia pedagogiczne i liczne kursy z obszaru wsparcia i motywacji. Tutaj służę pomocą zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Osoby współpracujące z dietetykiem wspieram w procesie zmiany, co pomaga moim podopiecznym w byciu systematycznymi, zmotywowanymi i szczęśliwymi. Mam również doświadczenie w pracy z dziećmi i sama jestem mamą, zatem we współpracy z Małgosią, z przyjemnością udzielam wsparcia niepokojącym się o żywienie dzieci rodzicom.


Agnieszka Maliszewska - SeksMisja z Psychologiem

Kontakt

Gabinet:
ul. Piecewska 27 (Dworek Uphagena)
80-283 Gdańsk
Tel: 603 609 599
E-mail: kontakt@slimfactory.pl

Facebook

ZnanyLekarz.pl

Małgorzata Bellwon - ZnanyLekarz.pl