O NAS


Założycielka SlimFactory – Dietetyk Medyczny

mgr Małgorzata Bellwon
ZAREZERWUJ WIZYTĘ!


Ukończyłam Dietetykę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym
Od 6 lat, z sukcesami, wspieram osoby borykające się z nadmierną masą ciała i pragnące zmienić nawyki żywieniowe. Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych oraz dzieci, odżywianiu w chorobach dietozależnych, przy alergiach oraz nietolerancjach pokarmowych. Prowadzę pacjentów na dietach specjalistycznych (m.in z mózgowym porażeniem dziecięcym, w zespołach metabolicznych). Układam plany żywieniowe indywidualnie dopasowane do smaków i upodobań, uwzględniając jednostki chorobowe, styl życia oraz możliwości.

Kieruję się zasadą, że dieta powinna być przyjemnością i trwałą zmianą stylu życia, nie zaś pasmem wyrzeczeń, połączonych z niezliczoną ilością godzin spędzonych w kuchni i ogromnym wysiłkiem finansowym. Moje jadłospisy są urozmaicone, a ich podstawę stanowią produkty łatwo dostępne i sezonowe. Proponuję dietę zbilansowaną, uwzględniającą wszystkie grupy produktów (w oparciu o Piramidę Zdrowego Odżywiania), nie wpisuję suplementów, bez wyraźnych ku temu wskazań.

W pracy stawiam na pozytywną motywację i metodę „małych kroków”, które sprawiają, że każdy cel staje się możliwy do osiągnięcia.

Dietetyk Kliniczny

mgr Katarzyna Opasińska


Katarzyna Opasińska - Dietetyk Kliniczny Gdańsk - Slim Factory


ZAREZERWUJ WIZYTĘ!


Praca jako dietetyk daje mi ogromną radość oraz pozwala na połączenie moich pasji. Poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach, zdobywam wiedzę i poszerzam swoje kwalifikacje zawodowe. Każdy dzień jest dla mnie inspiracją do pogłębiania świadomości o zdrowym i aktywnym trybie życia.

Uważam, że uzmysłowienie kompletności Naszego organizmu i postrzeganie go jako całość, pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Myślę o potrzebach osób, które pragną zyskać doskonałe samopoczucie, piękne ciało i najważniejszą wartość jaką jest zdrowie.

Prywatnie jestem: pasjonatką miejskich wypraw rowerowych, wielbicielką polskiej siatkówki i miłośniczką flamingów.


Kontakt

Gabinet:
ul. Piecewska 27 (Dworek Uphagena)
80-283 Gdańsk
Tel: 603 609 599
E-mail: kontakt@slimfactory.pl

Facebook

ZnanyLekarz.pl

Małgorzata Bellwon - ZnanyLekarz.pl