O mnie

Jestem Dietetykiem Medycznym

Ukończyłam Dietetykę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym
Od 6 lat, z sukcesami, wspieram osoby borykające się z nadmierną masą ciała i pragnące zmienić nawyki żywieniowe. Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych oraz dzieci, odżywianiu w chorobach dietozależnych, przy alergiach oraz nietolerancjach pokarmowych. Prowadzę pacjentów na dietach specjalistycznych (m.in z mózgowym porażeniem dziecięcym, w zespołach metabolicznych). Układam plany żywieniowe indywidualnie dopasowane do smaków i upodobań, uwzględniając jednostki chorobowe, styl życia oraz możliwości.

Kieruję się zasadą, że dieta powinna być przyjemnością i trwałą zmianą stylu życia, nie zaś pasmem wyrzeczeń, połączonych z niezliczoną ilością godzin spędzonych w kuchni i ogromnym wysiłkiem finansowym. Moje jadłospisy są urozmaicone, a ich podstawę stanowią produkty łatwo dostępne i sezonowe. Proponuję dietę zbilansowaną, uwzględniającą wszystkie grupy produktów (w oparciu o Piramidę Zdrowego Odżywiania), nie wpisuję suplementów, bez wyraźnych ku temu wskazań.
W pracy stawiam na pozytywną motywację i metodę „małych kroków”, które sprawiają, że każdy cel staje się możliwy do osiągnięcia.

Współpracowałam z:

         

Opinie moich pacjentów

Bardzo dobry dietetyk. Zaangażowany. Jadłospis zróżnicowany a danie smaczne. Wszystko w miłej i fachowej atmosferze.

Byłam na wizycie w trakcie ciąży, w stanie przed cukrzycą ciążową. Pani Małgosia bardzo dokładnie wytłumaczyła, dostałam również zalecenia. Obawiałam się że będą restrykcyjne, ale okazało się że mogę jeść bardzo dużo rzeczy. Pani bardzo miła, zaangażowana i wspierająca.

Bardzo miła atmosfera, urozmaicone przepisy i jadłospis dostosowany do potrzeb, a czekoladowo- kokosową Jaglankę wrzuciłam na stałe do swojego menu.

 • Pani Małgosia to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Interesuje się swoimi pacjenatami i jest w stałym kontakcie. Bardzo zaangażowana. Dieta przyniosła zamierzony cel praktycznie od razu.
  Paulina S. Usługa: Cukrzyca ciążowa
 • Polecam w 100% Bardzo miła kobietka a przede wszystkim z dużą wiedzą i chęcią pomocy. Kontakt pomimo że przez internet jest fenomenalny odpowiada szybko i na każde pytanie. Pomogła nam w opracowaniu diety Dla dziecka z AZS szybki czas realizacji jeszcze raz gorąco polecam
  Joanna P Usługa: AZS
 • Bardzo polecam wizyty u Pani Małgosi! Przez wiele lat borykałam się ze znaczną nadwagą - stosowałam wiele diet, żadna nie była skuteczna... aż do chwili, w której trafiłam na Panią Małgosię. Straciłam 25 kg! Wróciłam do wagi sprzed ciąży, co wydawało mi się niemożliwe. A największym zaskoczeniem było dla mnie to, że nigdy, w żadnym dniu diety Pani Gosi, nie czułam się głodna! Posiłki są smaczne a ich przygotowanie nie zajmuje mi wiele czasu i co najważniejsze! - nie muszę biegać po mieście w poszukiwaniu nietypowych, "dziwnych" produktów (wszystko jest sezonowe i łatwo dostępne!!) Jestem zachwycona i nie żałuję ani jednej minuty spędzonej w gabinecie oraz ani jednej złotówki przeznaczonej na wizyty i jadłospisy 🙂 Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję!
  Anna Pisarek WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL
 • Polecam w 100 %. Jestem z województwa świętokrzyskiego szukałam dietetyka ze względu na chorobę ( niewydolność nerek ) w moim mieście każdy mi odmawiał przez moją chorobę.. Trafiłam do Pani Małgosi wszystko odbywa się online. Jako jedyna podjęła wyzwanie i ułożyła dla mnie diete. Kilogramy spadają w dół dieta świetnie dobrana i pyszna

  Klaudia Gwardyś dietoterapia